Prijavnica na kolesarsko popotovanje od Radeč do Brežic

Tradicionalni posavski kolesarski dogodek bo v soboto, 21. septembra 2024. Kolesarsko popotovanje v sodelovanju s Kolesarskim društvom Sevnica organizirajo Mestna občina Krško, Občina Brežice, Občina Sevnica in Občina Radeče.

Na elektronski naslov boste prejeli potrditev prijavnice. Če e-naslova nimate, vas prosimo, da sporočite svojo telefonsko številko.

Izberite vstopno postajo, iz katere boste skupaj s kolesom potovali do Radeč, kjer je pričetek kolesarskega popotovanja.

Izberite vstopno postajo, od katere boste skupaj s kolesom do občine svojega prebivališča potovali iz Brežic, kjer je zaključek kolesarskega popotovanja.

Izrecno dovoljujem obdelavo in hrambo zgoraj navedenih osebnih podatkov v skladu z določbami Zakona o varstvu osebnih podatkov (Uradni list RS, št. 163/22) za namen obdelave prijave na kolesarski dogodek S kolesom ob Savi od Radeč do Brežic.

Več informacij o varstvu osebnih podatkov je objavljenih na spletni strani Občine Sevnica.