Ob kavi o prometu: javni posveti v sklopu oblikovanja nove občinske celostne prometne strategije (OCPS)

11. 6. 2024 • Novice V okviru priprave nove občinske celostne prometne strategije (OCPS) občine Sevnica bodo v juniju potekale tri javne razprave na temo prometa.

Na razpravah bodo predstavljeni vizija in cilji OCPS, sledil bo pogovor o izzivih in priložnostih na področju mobilnosti, v okviru razprave pa bomo zbirali tudi pobude in predloge s področja mobilnosti.

Javne razprave bodo potekale:

• 17. junija 2024 ob 10. uri v Konferenčni dvorani Komunale Sevnica,
  • 18. junija 2024 ob 10. uri v TVD Partizan Boštanj,
  • 20. junija 2024 ob 10. uri v Kulturnem domu Krmelj

Pobude in predloge s področja mobilnosti lahko občanke in občani oddajo na spletnem obrazcu.

Obrazec za oddajo pobud in predlogov s področja mobilnosti

OB KAVI O PROMETU_JAVNI POSVET OCPS

POVABILO K SODELOVANJU V ANKETI O POTOVALNIH NAVADAH

V sklopu aktivnosti za pripravo nove občinske celostne prometne strategije (OCPS) občine Sevnica je pripravljen anketni vprašalnik na temo potovalnih navad občank in občanov. Izpolnjevanje spletnega vprašalnika traja okoli 8 minut, sodelovanje pa je anonimno. Anketa je namenjena osebam, starejšim od 12 let.

Dostop do spletnega vprašalnika

Vabljeni k sodelovanju!